podsumowanie

Co zobaczycie na stronie nobs?

Nobullshitowcy!

Od konferencji NOBS-testing 2019 minęło już trochę czasu, ale nie nudziliśmy się… wręcz przeciwnie… 🙂

Te dwa miesiące były dla Nas bardzo pracowite. Wykorzystaliśmy je na przygotowanie podsumowania konferencji - Nobs Testing 2019, ale także na zbudowanie stronki dotyczącej naszych działań eventowych pod marką No BullshIT About…

NoBullshITAbout powstało z myślą i wizją zrzeszania ludzi z danej branży, której na konferencjach brakuje konkretów i autentyczności, a także płaszczyzny swobodnej debaty i wymiany praktyk. Portal ma służyć promowaniu naszej wyjątkowej idei eventowej, której zasady tj. debata nobullshitowa- czynią tę formułę nie banalną. Bowiem jak pokazały wyniki z ankiet, to właśnie nowatorska inicjatywa okazała się najsilniejszym magnesem, dla którego większość uczestników edycji –Testing 2019-wzięła w niej udział.

Na stronie No Bullshit About znajdziecie też interaktywne Kalendarium wydarzeń z branży IT, gdzie z czasem będą pojawiać się wydarzenia, które wspieramy, na które warto zwrócić uwagę oraz eventy No Bullshit About, które będziemy organizować w 2020 roku.

Dla wszystkich tych, którzy chcieliby zrobić nietypową konferencję czy meetup ruszamy z opcją „Custom Event”- wspólnych działań i przedsięwzięć, do których my jako NOBS wniesiemy swoją świeżość i nietypowe podejście. Zrobimy „coś” razem?